mirekborek

Co dělat s tím, když mám rychlost internetu na 1 MB a aktivita internetu na 0KB?

Když koukám na YouTube tak mám rychlost internetu něco kolem 1MB/s ale aktivita internetu je např. 100–200KB/s a ± jednou za 20 sekund to na půl minuty klesne na 0KB/s? Je to routerem nebo čím?

Odpovědi
kurec

pokud stahuješ u uložta tak je to tím on sám si zvolí rychlost jakou bude stahovat

jpau

Nevím jestli ti rozumím ale asi to ukazuje aktuální traffic, tzn. pokud streamuješ video, taháš víc dat, děláš větší traffic, když nic neděláš, tak netaháš nic (v ideálním světě kde nežijeme) a nemáš žádný traffic.

Rychlost internetu je pořád stejná.

Příklad: Mám auto, které dovede jet 200 km/h, jezdím ale v obci, tak jedu 50–60 km/h – ne proto že (technicky) nemůžu ale proto, že to nepotřebuji (resp. mi to někdo zakázal formou nějakého zákona). Stejně s daty.

Zkrátka je to ok.