Jirka1985

Co delat s opravenym autem kdyz stale nefunguje, zavada se vraci po treti a oprava stala 20 tisic??? ☹

Mame Opela Corsu, ktery se nam porouchal. Dali jsme limit max. 6 tisic a nakonec to stalo 20 tisic. Dvakrat jsme to tam vraceli, vydrzelo to na jednu nadrz a znovu se to vratilo. Nejhorsi je, ze kdyz to auto budu chtit prodat, tak ho za ty penize ani neprodam. Jak postupovat proti mechanikovi ktery odvedl svoji praci spatne a jeste konstatuje, ze je to stare auto a musi se s tim pocitat?? Kdyz mu reknu ze to chci reklamovat, tak mi rekne ze takohle osklivy slovo nechce ani slyset… jit jinam, tak to muze stat ty same penize…poradte­. dekuji

Odpovědi
huxa

  1. o jakou závadu se jedná?
  2. máš nějaký doklad, kterým bys mohl potvrdit, že jsi automechanikovi zaplatit 20 tisíc za tu opravu?

zzzzz

jedině nechat si vypracovat znalecký posudek a pokud bude ve váš prospěch, tak se obrátit na soud, doufám, že máte vše smluvně ošetřeno a od všeho účty. Možná mu bude stačit i soudem pohrozit.

nonnel

Odhlaste ho a odvezte do šrotu. Možná se vám to alespoň částečně vrátí.

cukrar

Jiří, těžká rada, kdyš se neví souvislosti se zakázkou, provedením díla a reklamací.

Pokud můžte věrohodně doložit svoje tvrení, tak zbývá písemní reklamace, vyzvání k odtranění závad, vypracování znaleckého posudku, a nakonec žaloba.
nebo co chcete poradit? Co byste chtěl slyšet? Jako že mechanik má vrátit peníze? I kdyby to zde napsalo 10 rádců, není Vám to nic platné!
Bohužel.

FOX.IK

normalka, dal vam tam stary dily, ktere nebyly ani zdaleka kvalitou jako ty nove, ale zaroven nebyly uplne na vyhozeni a naparil vam cenu za nvoe dily a jeste za premrstebnou cenu. Klasika…no a ono to nevyslo, dily odesly driv, nez predpokladal. Tohle bych mu tam rekla a ryhcle by si rozmyslel,co chce a nechce slyset. Smejd.
Btw jestli ta chyba pokracuje i pres zaruku novych dilu (koukne vam na to jiny mechanik a posoudi to…tak neni chyba v orpave, ale v tom, ze neprisli na pricinu toho, proc to nechodi…v tom pripade bvy vam penize nikdo nevratil

mojitek

Pokud Vám auto neopravili(závada stále trvá) tak nemáte zač platit a peníze Vám musí vrátit! To,že nad tím strávili nějaký čas (bůhví jestli je to vůbec tak)Vás vůbec zajímat nemusí. Od toho jsou firma aby závadu opravili.Neopra­vili,tzn-peníze zpět. Jestliže se zdráhají,tak Živnostenský odbor atd a stížnost…