Fazzz

Co dělat s odkvetlými tulipány a jejich listy?

Odpovědi
Sůwa

Ostříhat a vyhodit, cibulky ponechat v zemi. Aspoň já to tak dělám každý rok a pokaždé na jaře zas rozkvetou.

hanulka11

Když listy zežloutnou odstraním je a nechám cibule zatím v zemi ,koncem června je vyndám , očistím a nechám na suchí´ém místě do záží a v září je opět zasadím .Lépe kvetou ,když si odpočinou – to je moje zkušenost.