14 mamca

Co dělat s notebookem ASUS?

Co dělat s notebookem když písě Vypínám…teprv jeden den???

Notebook asus, starý dva mesíce

Odpovědi
zelí

Nechápu dotaz, když dám vypnout, tak napíše „Vypínám“, to je snad dobře ne?
Zkuste dotaz přeformulovat tak, aby dával smysl.

gecco

WTF??
😉
Můžeš to napsat nějak srozumitelněji???

jstastny

Pokud jsem správně pochopil otázku, tak říkáš, že ti notebook už celý den píše „Vypínám“ a ještě se nevypnul.
Zkus notebook vypnout „natvrdo“ – vypoj ho a vyndej baterii. To by mělo zabrat. Až ho zpátky zapneš, tak ti to tam asi bude psát nějaké zprávy o chybě a návrhy na změny režimu, ale toho si nevšímej.

Kepler

Musíš si nastavit dobu přechodu na spořič a dále vypínání při delší nečinnosti. Nevím, jaký máš OS, ale dá se to nastavit v nabídce zobrazení.