Avatar uživatele
martin21000

Co dělat s nepříjemným sousedem?

Mám problémy se sousedem, který bydlí v paneláku zhruba o 200 m dál. Často chodívám kolem toho domu kvůli procházce se psem anebo nákupům v blízkém marketu. Dříve si parkoval své auto přímo u té cesty, kterou procházím, a přihodilo se, že se pes na kolo jeho auta vyčůral. On je svým autem (jedná se o nějakou obyčejnou Kiu) doslova posedlý – často sleduje z balkónu pohyb kolem něj a vyhrožuje (asi jen mně a naší rodině), že na nás zavolá policajty atd. Když už to začalo být pro nás neúsnosné, tj. hrozil nám i přesto, že jsme si už na to dávali bacha, napsali jsme městským policajtům dotaz, co s tím. Chvíli byl klid a tento člověk si auto začal parkovat jinde, o kus dál. Teď ho také často potkávám a pokaždé na mě hází vinu za něco, co si očividně vymyslel (ryby pod autem, hovna na čelním skle, apod.). Zase hrozí, že zavolá policajty, jenže to se pravděpodobně nikdy nestane i když jsem ho k tomu vybízel. Už nevím, co si s takovým vyšinutým sousedem počít.
Napadá vás něco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ignorovat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Denička 123

takový souset byse měl zavřít do vězení obviňování lidí jen z maličké prkotinky není zrovna nejpříjemnější
Doplňuji:
*d

Upravil/a: Denička 123

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Buď si ho zcela nevšímat a zda nepřestane, natočte si jeho chování a odneste tuto nahrávku na příslušné orgány k řešení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se teda nikdy nestalo, že by můj pes počural kolo u nějakýho auta, možná, kdybych se tam třeba na chvíli zastavila, ale to zas by seděl, když plynule projdu kolem čehokoliv, tak ani pes nestojí, tím pádem Nic nepočurá. no, za to bych se omluvila, ale dál bych se o ty jeho výmysly nestarala, ať mele co chce. To mi připomnělo tu komedii, jak tam Kopecký pořád koukal z okna na auto „follow me“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

I obyčejné kolo nemá tvůj pes co ochcávat. Od toho jsi s ním, aby jsi ho ohlídal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Odradit ho nesmyslným chováním (může být i latentně agresivní)…např. když na vás začne mluvit začněte nahlas říkat BLA BLA BLA…a to vždy a všude…časem nebude mít motivaci na vás jakkoliv dál mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

  1. Řekni mu ať si do auta pořídí kameru a uvidí že ty mu tam nic nedává.
  2. Vylep po okolí letáky s jeho jménem, fotkou a SPZkou auta, v němž vyzvi spoluobčany, aby mu neházel pod auto ryby, nečůrali mu na kola. Dále v letáku popros i holuby, aby mu nasrali na střechu a Boha aby mu sehnal dobrou práci, pěknou ženskou a o 10cm delší penis, aby měl šťastnej život, zbavil se mindráků a přestal otravovat své okolí.
  3. Vždycky když na tebe zase vyrukuje, tak to hlaš policii, že tě neustále obtěžuje, vyhrožuje ti udáním na policii a prostě všechno co tě na něm štve. Lepší když to budeš mít všechno sepsaný, nakonec to daj sežrat jemu.

Ono je možný že takhle buzeruje kde koho, tak není divu že mu lidi házej pod auto ryby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek