Rommart

Co dělat s neplatnou revizí LPG?

Nejsem plně informován a proto můj dotaz bude znít nejspíše nevhodně. Jak je to s nádrží na LPG? Byla do vozidla namontována v roce 2004. V roce 2013 skončila platnost Tlakové zkoušky. To musím nyní za drahé peníze koupit další novou nádrž a původní za novou nechat vyměnit? Nebo lze nějakým způsobem získat prodloužení platnosti Tlakové nádoby? Nebo je levnější nechat kompletní LPG zařízení demontovat z vozidla? Předem moc díky za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechat dělat revizi nemá smysl. Životnost nádrže je omezená na 10 let. Nechat namontovat novou nádrž.

Další odpovědi
plavcik

Nemusí montovat fungl novou nádrž, stačí i nějaká použitá, která je pod 10 let. Že by ještě ušetřil nějakou korunu.