Co delat s memory stickem na digitalnim fotoaparatu sonny, kdyz pise, ze neni vice mista? Jak to vymazat?

Co delat s memory stickem na digitalnim fotoaparatu sonny, kdyz pise,že neni vice mista? Jak to vymazat?

Odpovědi
radulin01

Lze buďto naformátovat,tzn­.vymazat všechny fotky z karty a to pomocí tlačítka menu-naformátovat,pop­ř.zmáčknout ikonu odpadkového koše a označit všechny fotky které chcete smazat a pak zmáčknout OK.