Andybaumik

Co dělat s mamkou???

Co dělat s mamkou o prázdninách ???

Nejlepší odpověď
Kajdamajda

Jde o to, kolik ti je, jestli ti je 6… někam na pouť nebo zábavní parky
Taky jde o to, jestli myslíš na týden, měsíc, den s přespáním nebo jen jako turistika
Nejlepší by asi byly nějaké památky, opět, jde o to, co tvoji mamku a tebe zajímá, vyrazit někam na koupák, nebo jít nakupovat, nějaké hrady, zříceniny, výlet panríkem, nebo ji pozvat na večer do restaurace… :)

Další odpovědi
Kirra

Dělejte to, co vás obě baví. Jistě na něco společného přijdeš. :)

marci1

Zkuste si povykládat o starých časech, zahrajte si nějakou hru, zajděte si zaplavat, na procházku, do cukrárny na zákusek, na výstavu apod. Možností je velmi mnoho.