Co dělat s křečíkem džungarským, když je mokrý (spadl do vody) a celý zplihlý. Jí a pije normálně.Děkuji.

mokrý křečík

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepší bude nechat ho uschnout a nedávat do průvanu.

Další odpovědi:

Zlatý

trochu ho osuš ručníkem , on uschne, možná byl jen trochu v šoku, ale nic mu jistě nebude...nechala bych ho v klidu

Zlatý

Uschne, to se jim může stát i v přírodě.
Dala bych mu do klícky více třeba suchého sena, může se do toho zavrtat a uschne rychleji.

Stříbrný

hlavně nesušit v mikrovlnce, píšou to i v návodu

Bronzový

Asi bude v pořádku, jen ho nedávej do chladna, aby neonemocněl. Nevím, jestli se dává i křečkům, jako morčatům, seno, ale jestli ano, prostě mu ho dej trochu víc a on si do toho zaleze, to dělá naše morče, jednou za čas ji opláchnem ještě s nějakým přípravkem a ona si pak zaleze do twepla na seno, nebo jde ven, kde má teplou deku, na které spí

ahoj, vůbec se neboj, vykoupej ho ve vodě asi tak teplé jako pro mininko a pak ho pořádně osuš. pak ho dej do pilin a on se sám vydrbe do sucha. já mám 6 generací křečků džungarských a koupu je běžně jednou za měsíc. a jsou v poho. dokonce mi to doporučil veterinář, protože křečci jsou náchylní na plísně a slízá jim srst. teď už je to v poho a pravdou je, že mám na ně i speciální šampon od veterináře. ale křečíci ač se brání koupání, pak jsou naprosto spokojení, že se nedrbou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.