Avatar uživatele
MadMag

Co dělat s křečíkem džungarským, když je mokrý (spadl do vody) a celý zplihlý. Jí a pije normálně.Děkuji.

mokrý křečík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejlepší bude nechat ho uschnout a nedávat do průvanu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

trochu ho osuš ručníkem , on uschne, možná byl jen trochu v šoku, ale nic mu jistě nebude…nechala bych ho v klidu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Uschne, to se jim může stát i v přírodě.
Dala bych mu do klícky více třeba suchého sena, může se do toho zavrtat a uschne rychleji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

hlavně nesušit v mikrovlnce, píšou to i v návodu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Asi bude v pořádku, jen ho nedávej do chladna, aby neonemocněl. Nevím, jestli se dává i křečkům, jako morčatům, seno, ale jestli ano, prostě mu ho dej trochu víc a on si do toho zaleze, to dělá naše morče, jednou za čas ji opláchnem ještě s nějakým přípravkem a ona si pak zaleze do twepla na seno, nebo jde ven, kde má teplou deku, na které spí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aiv

ahoj, vůbec se neboj, vykoupej ho ve vodě asi tak teplé jako pro mininko a pak ho pořádně osuš. pak ho dej do pilin a on se sám vydrbe do sucha. já mám 6 generací křečků džungarských a koupu je běžně jednou za měsíc. a jsou v poho. dokonce mi to doporučil veterinář, protože křečci jsou náchylní na plísně a slízá jim srst. teď už je to v poho a pravdou je, že mám na ně i speciální šampon od veterináře. ale křečíci ač se brání koupání, pak jsou naprosto spokojení, že se nedrbou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek