rigormortis

Co dělat s kouřící sekačkou?

Když například dolévám olej a trošku to přeženu, nebo když mám dlouho nahnutou sekačku na karburátor, tak začne kvůli přetečenému oleji hrozně kouřit.
Samozřejmě po odstranění příčiny stále ještě cca 10minut hrozně kouří.
Bavím se motorové briks a stratorce, s SV rozvodem.
Nevíte jak se zbavit kouřícího se motoru jiným způsoben než jen „vydýmením“?

Odpovědi
Quimby

http://www.zah­rada.cz/forum/ma­la-mechanizace/ben­zinova-sekacka-nejde-nastartovat-345719/?kotva=ben­zinova-sekacka-nejde-nastartovat-345994
Tohle sem našel, vypadá to podobně, asi když tam dáš moc oleje, tak se dostane i tam kam nemá.

honza19hk

vždycky když se ti dostane pod píst olej tak hulí. Na sekání to nemá vliv,tak bych to neřešil.