Rejkjavik

Co dělat s koncovkou iso?

Dobré odpoledne, potřeboval bych vědět jednu věc. Stáhl jsem si hru v torrentu s koncovkou iso. Co mám dělat dál, když jsem si na to stáhl program, který s touto koncovkou umí pracovat? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
uccello

Stáhni si Daemon Tools a skrz něj tento soubor připojíš k diskové jednotce. Budeš to mít jako virtuální DVD a pak už se ti automaticky spustí.

Další odpovědi
gecco

A nebo to můžeš vypálit na CD/DVD, nechat v mechanice a připojit to jako reálnou (nikoli virtuální) jednotku…
😉

dnb

Nebo si taky můžeš stáhnout Virtual CloneDrive, výsledek bude stejný, jak píše uccello.

arygnoc

ideálne je kúpiť si originálnu hru na cd/dvd.
a je po probléme.

;-Q

jpau

…viz to co tady bylo psáno. Jinak je to normální komprimovaný formát, tzn. to lze vzít, rozbalit a pracovat s tím. Co to dělá na Windows nevím, myslím že by na to měl stačit WinRAR.

Dochy

jpau: Není to komprimovaný formát. „.iso“ je zpravidla bitová kopie disku 1:1. Přímo je to zpavidla nečitelné, ale komprimované to rozhodně není.
Arignoc: Jako ISO se kromě pirátských šíří i legální kopie.