Moniččkaruz

co dělat s kočkou které hnisají oči veterinář dal kapičky ale nepomáhají

Nejlepší odpověď
beer

Sice nevím co jí dal za přípravek, ani nevím dobu léčby. Všeobecně lze ale říci, že podobné léky nezabírají ihned, chce to nějaký ten čas.
Pokud tě veterinář nepoučil, informuj ho o průběhu léčby a ptej se na veškeré nejasnosti.
.
Vet. praxe

Další odpovědi
LeVovič

neznám žádný účinný přípravek, který by mohl pomoci, ale mé kočce také stále hnisali oči, tak jsem ji to čistil a po čase se z toho „vylízala“ :)

hanicka.k.cb

Držte ji doma, ať nepřijde do styku s ostatními kočkami a je v teple a v klidu.

Docela se mi osvědčily tyto kapky: http://kosmetika-a-uprava-kocek.heureka­.cz/cistic-ocniho-okoli-pro-kocky-50ml/

Každý den jsme jimi kocourovy oči čistily: Na vatičku jsme nanesly kapky, otřely jsme oči tak, aby tam nezůstal žádný hnis ani jiné nečistoty. Pak jsme ještě očka „prokapali“ těmi kapkami. Tento postup jsme opakovali každý den, když to bylo hodně špatné tak i 2× denně. Zmizelo to do 2 týdnů, ale už za 3 dny od 1. použití se to začalo zlepšovat.

Kdyby se to ale stále nelepšilo, Váš veterinář by Vám měl nabídnout jiné léky, popřípadě nějaká antibiotika.

hanayka

Naši kočce taky bylo něco s očima ale do týdne se to uzdravilo.Takový problém může způsobit že ji něco uvízlo v oku tak se na ni podívej.Ale každé oční kapky májí svou účinnost a rychlost takže to může chvíli potrvat.