Avatar uživatele
anonym

Co dělat s hromadou peněz?

Už to opravdu vadí,pomalu není kam šlápnout.
Nebylo by řešení uložit je na dobře větratelné místo,třeba na půdu a občas je přeházet vidlema,aby nezplesnivěly?
A to jsou rodiny,kde pracují i dva !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas, zdeny, Miroslavst, Jahoda před 4968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

vyměňte je za kovový,ty neplesnivý. Když budou překážet,tak je odvezte do šrotu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Můžu poslat číslo účtu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Prodal jste Modrého Mauricia? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

2800049004/2010
variabilní symbol uvádět nemusíte.
Rád pomůžu s přehazováním, jelikož vím, že pro samotného je to dřina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Co dělat s hromadou prachů ?? No, co takhle mě naštívit a předat mi je? :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

to by nebolo dobré riešenie. Ak bankovky zameníte za mince budete ich mať viac (kusov).
Postup zachovania:
vykopte hlbokú jamu (aspoň 500m), vložte do nej zabalené a dobre namastené mince. (myslite na prípadného nálezcu a pripravte mu aj sadu na očistenie). Jamu zasypte do polovice, vložte odistenú jadrovú nálož a znova zasypte. Povrch splanýrujte, zasaďte porast a zabudnite. O 1000 rokov sa archeológovia potešia, že objavili poklad Praotca Čecha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

přestaň pracovat nebo vážně nebudeš mít kde bydlet, jinak si pořiď něco většího… navíc, když máš tolik peněz jistě nepotřebuješ radit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Věnovat na charitu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Číslo účtu posílat nebudu,když přijde na věc můžu si dojet.Ale já si myslím,že jsou potřebnější.Třeba soudci,nebo poslanci a jiní vládní činitelé.Chudáci mě jich je tak líto,že mám chutˇ pro ně založit nějaké konto.Co říkáte navštěvovatelé těchto stránek,nepomů­žeme jim?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Jedině se probudit ze sna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Ahoj, co je třeba vložit do podnikání? Do svého zdraví? Ráda poradím a zadarmo 🙂
maca.lvz@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek