Co dělat s hromadou peněz?

Už to opravdu vadí,pomalu není kam šlápnout.
Nebylo by řešení uložit je na dobře větratelné místo,třeba na půdu a občas je přeházet vidlema,aby nezplesnivěly?
A to jsou rodiny,kde pracují i dva !!

Nejlepší odpověď
kropitko

vyměňte je za kovový,ty neplesnivý. Když budou překážet,tak je odvezte do šrotu…

Další odpovědi
BEAES

Můžu poslat číslo účtu?

kapka

Prodal jste Modrého Mauricia? 😁

Miroslavst

variabilní symbol uvádět nemusíte.
Rád pomůžu s přehazováním, jelikož vím, že pro samotného je to dřina.

Chandler

Co dělat s hromadou prachů ?? No, co takhle mě naštívit a předat mi je? :D

led

to by nebolo dobré riešenie. Ak bankovky zameníte za mince budete ich mať viac (kusov).
Postup zachovania:
vykopte hlbokú jamu (aspoň 500m), vložte do nej zabalené a dobre namastené mince. (myslite na prípadného nálezcu a pripravte mu aj sadu na očistenie). Jamu zasypte do polovice, vložte odistenú jadrovú nálož a znova zasypte. Povrch splanýrujte, zasaďte porast a zabudnite. O 1000 rokov sa archeológovia potešia, že objavili poklad Praotca Čecha.

nabubindes

přestaň pracovat nebo vážně nebudeš mít kde bydlet, jinak si pořiď něco většího… navíc, když máš tolik peněz jistě nepotřebuješ radit!

Michal Kole

Věnovat na charitu

vecernice

Číslo účtu posílat nebudu,když přijde na věc můžu si dojet.Ale já si myslím,že jsou potřebnější.Třeba soudci,nebo poslanci a jiní vládní činitelé.Chudáci mě jich je tak líto,že mám chutˇ pro ně založit nějaké konto.Co říkáte navštěvovatelé těchto stránek,nepomů­žeme jim?

lorja

Jedině se probudit ze sna.

MacaM

Ahoj, co je třeba vložit do podnikání? Do svého zdraví? Ráda poradím a zadarmo 🙂
maca.lvz@seznam.cz