lilien97

Co dělat s flekem na obličeji po aplikaci laseru?

Už je to déle než měsíc co jsem si nechávala odstanit pihu na tváři. Stroupek se sloupnul do týdne, ale na místě mám červeny flek(podobny „puchyrku“). Na klinice říkali, že do měsíce bych už neměla vidět žádné stopy.
Máte někdo zkušenosti? Čím mazat? Co s tím??

Odpovědi
JDF

Pokud ti to vadí esteticky, existuje mnoho druhů make-upů pro zakrytí podobných znamének.

Pokud máš obavy o zdraví své kůže, věř, že téměř každá část lidského těla se neustále regeneruje, staré buňky se neustále nahrazují novými. Znaménko zmizí, dříve nebo později.