jumpupcz

Co dělat s eurocenty?

Snad každý má doma nějaké centy, pence apod., prostě nějaké drobné… Ví někdo, kde je vyměnit nebo jak je nějak zhodnotit?

Nejlepší odpověď
hanulka11

drobné se nemění ,jedině je daruj někomu kdo je použije

Další odpovědi
zzzzz

Nechat si je, příště je využijete na pumpě při návštěvě WC.

led

Centík k centík až bude euríčko…
Skúste vymeniť za celé v zmenárni (neoficiálne), veď ľudia veľakrát pýtajú aj drobné.

Radak

Euro-centy bych zkusila udat v nějaké směnárně nebo v Rakouské, Německé bance – např Volksbank. Pokud to není množství, které by rvalo srdce či peněženku, v každém kostele jsou kasičky na charitu. Přeji, nechť peníze dojdou svému účelu.