Alča M.♥

CO dělat s emailem?

Chci buď zrušit email, nebo přejmenovat email(treba ze se jmenuju sara.nova@seznam.cz a chci se jmenovat sopuki.bloli@email.cz). Jak to udelat?

Nejlepší odpověď
Ella

přejmenovat nejde, musíš si založit nový.

Další odpovědi
Bobule

Jak píše Ella. Přejmenovat email nejde, musíš založit nový. Ale vím jaký je problém dát všem novou emailovku tak, aby Ti lidi, než si zvyknou nepsali na starý.
Normálně si založ nový email s novým jménem a ve starém emailu nastav přesměrování na novou adresu. Tím se vyhneš tomu, aby jsi musela starý email otevírat a vše Ti bude chodit na novou emailovku.