Bronzový

Co dělat s dítětem při záchvatu vzteku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dát nad vanu a osprchovat hlavu studenou vodou a má to okamžitý účinek

vyzkoušeno vždy to pomohlo

Další odpovědi:

Zlatý

Asi fakt ta studená voda.
Četla jsem takový rady jako obejmout a říkat mu, že ho mám ráda... kecy v kleci, autor nejspíš nikdy neviděl hysterčícího dvouletýho špunta, ono to už má pár kilo a v návalu vzteku vám to klidně natáhne... a ono to docela i bolí. Nebo nevšímat si a nechat vyzuřit - taky dobrý, ale když malej brácha tohle míval, byl schopnej mlátit hlavou do zdi a to pak jaksi nejde ho nechat, dokud ho to nepřejde. Naplácat na zadek taky absolutně nezabírá.
Někde jsem četla, že ta studená voda má efekt, protože se dítě šíleně lekne a prostě mu to nějak "přepne" to dočasně vyzkratovaný přemýšlení...

Zlatý

Pokropit ho studenou vodou.

Zlatý

Každé dítě je jiné,,vím z vlastní praxe,,sama musíte přijít na to, co na něj zabírá,,

Zlatý

Moje máma by vzteklounovi ještě přidala,aby měl důvod brečet.Ale to nebude ten správný postup,i když na nás to platilo,když jsme byli malí.
To když kolikrát vidím jak se děcko vzteká,když mu máma nechce něco koupit,jé, to mě čerti berou

Zlatý

Někdy je dobré ho nechat vyvztekat, ale hlídat aby si neublížilo. Studená voda se kdysi doporučovala, dnes už prý moc ne.
Popravdě - dobrý, v pravý čas vysazený políček je lepší než dvacet doktorů. Ale to se s ohledem na práva dítěte nesmí.

Zlatý

Nepíšeš, kdo má ten záchvat. Má-li ho to dítko, pak stopro funguje ta studená voda, ale v případě, že vztek postihuje tebe...Možná by to fungovalo taky. Zkus si to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.