Weroniq

co dělat proti tomu, aby se mi pod čepicí tak nezpotily vlasy?

když vstoupím někam, kde je vytopeno, tak si zimní čepici sundám a pak zase venku nasadím, ale přesto se mi vlasy často zpotí a někdy se mi ještě na čele od čepice udělá takový rudý proužek a nevím proč to tak je.. čepici nosit nepřestanu, chci mít uši i hlavu v teple :/

Nejlepší odpověď
led

Rudý proužek znamená čepice je malá. Proti pocení by čepice měla být vzdušnejší.

Další odpovědi
briketka10

mám perfektní pletenou, volnější, ale s bavlněným okrajem ten pruh nedělá..
ještě kšiltovku ta je taky bezva..

Drap

To se asi nepodaří odstranit. To je normální jev, téměř u každého.

hanulka11

tak to je asi normální …já to mám také tak