tony2412

Co dělat při ztrátě dálkového ovládání centrálního zamykání?

Jde mi o to že obě ovládání jsem ztratil i klíče k zapalování,jde dokoupit nějaké náhradní a potom je spárovat s centrálem?Klíč s čipem mi po výměně zapalovací skříňky a výměně zámku ve dveřích (měl jsem dveře bez zámků)už přes počítač spárovali,ale jde mi o centrální zamykání ........

Odpovědi
mosoj

Koupit nové dálkové ovládání. Také mám u starého auta jednu dálku mimo provoz. Nakonec jsem to tak nechal a odblokoval jsem jenom spojení dálky od blokace startování. Já měl totiž startování blokováno dálkou. Pokud jsem neodemkl nešlo nastartovat. měl jsem strach, že selže i tem druhý ovladač a zůstanu někde viset. Tak jsem tu blokaci startování zrušil. Kdyby to bylo novější auto tu dálku bych koupil novou.