co delat pri preruseni studia na střední škole

V polovine 2 rocniku chci ukoncit studium a nastoupit znova do 1 rocniku!musim se nekde nahlasit jako treba na pracak nebo na socialku aby mi bylo placeno zdravotni pojisteni.

Odpovědi
Secanda

Jeste mesic po ukonceni studia na stredni skole nemusite nic platit (socialni zdravotni), po mesici jiz platit budete nebo se muzete nahlasit na pracak jak pisete, tim se platbe taky vyhnete. Podle me by bylo nejlepsi dodelat rocnik a pak prestoupit.