huxa

Co dělat, pokud jdou vidět v kalhotách/kra­ťasích křivky těla?

Doteď jsem nosil těžké džíny, které nedávaly možnost jakkoli se deformovat, ovšem s přístupem teplých dnů je potřeba nějaká lehčí látka a ta je již velmi poddajná. Zkoušel jsem si pod ně dát boxerky, neúspěšně.

Nejlepší odpověď
mosoj

Oblékej se jako člověk a ne jako domina.

Další odpovědi
petra15

Lehni si v nich do vany, a pak je nos na slunci, a oni se vypracují…:-)

Drap

Nechat ať jsou křivky vidět.

NikkiHeat

Sorry ale nerozumím o co ti přesně jde. Jakože máš erektivní háďě či co? Zkus suspenzor ))

huxa

Drap-to by si následně lidé stěžovali, že se takto může obléci jen hulvát a nikoliv gentleman.