ahmad

Co dělat po vyučení zemědělec/farmář s řidičáky B,T,C ?

A nebo jakou školu nebo řidičák mit kdyz chci jezdit s dodavkou u česke pošty nebo nějake zasilkove služby?
Doplňuji:
Nejsem kokot že nevim co je to T,B,C

Odpovědi
anonym

K řízení dodávky ti naprosto stačí B, příp. C.
Jen – asi brzy zjistíš, že nejde o ´práci snů´ – ale každá zkušenost se časem hodí.
😉

jáára

Tak to máš nízké cíle… jezdit poštu / kurýr?

Udělej si Ečko, až ti bude 21 autobus…
To už sou dobrý papíry…

s poštou jezdí kdo umí – tam by se ti nelíbilo

postcd

skup. B. je i obyč. dodávka (i klasická poštovní/kurýrní do 3,5 tuny), C je náklaďák, T traktor

Tady pěkně popsané: http://goo.gl/DHtP63

Google.cz: skupiny řidič oprávnění

honza19hk

dodávka do 3.5 tuny stačí B. nad 3.5 C. Ale pošta hodně využívá ty do 3,5 tuny.
Já jezdím s kamionem ale bejt tebou najdi si něco lepšího..Řidič a zrovna u pošty není dobrá volba.To už je snad lepší si dodělat E k tomu profesák a jezdit s kamionem nebo u nějaký stavební firmy.
Jinak dobře placený zaměstnání je bagrista. na kolový bagry a traktorbagry C máš tak jenom strojnický zkoušky a máš to lepší než nějakej kurýr.
Vím o čem mluvím,jelikož moje hlavní zaměstnání je bagrista.S kamionem jezdím spíše bokem.