Co dělat po ukončení nemocenské.

V dubnu 2010 mi končí nemocenská spusobená pracovním urazem.Chtějí mi dát ducod a potom ,abych šel do práce.Ale já nejsem schopnej dělat.Nemam palec,prostřed­níček,prstení­ček a ukazovaček není funkční.Jsem pravák.Dotaz zni ? Nemocenská je větší než duchod.A dělat s jednou rukou nejde.

Odpovědi
lopp

Naučit se pracovat levačkou a najít si práci, kde Vám stačí jedna funkční ruka! Urcite existuji nejake nenarocne pomocne prace.