ShadyPony

Co dělat po smrti jednoho ze dvou osmáků, aby ten druhý moc nesmutnil a neublížil si?

Když se to stalo mému kamarádovi, ten druhý osmák si po smrti toho prvního ukousal jednu nohu. Jak se mám tomuhle vyvarovat?
Většinou se ale stává, že starší osmáci šikanují nové a menší spolubydlící.

Odpovědi
Lamalam

Nahradit zemřelého kamaráda novým?

Ten osmák musí být divný patron. Když mu umře kamarád, tak smutní. Když dostane nového, tak ho šikanuje. Tady je každá rada marná.

Drap

Zajít do Zverimexu a pořídit mu partˇáka