spicerius

Co dělat po přestupu na jinou střední školu

Zdravím,
v únoru přestupuji na jinou střední školu. Obě školy jsou gymnázia, akorát že to na které jdu je více prestižní. Jdu do půlky druháku. Nevím co přesně hned po začátku dělat-mám oproti nim nějaké mezery v druhém jazyku a pak ještě myslím v matematice. Taky se bojím že nezapadnu do kolektivu.
Chtěl bych zkušenost někoho, kdo už takovýto přestup učinil.

Nejlepší odpověď
anonym

Nehledej v tom žádnou vědu. Na zapadnutí do koletivu budeš potřebovat čas. Pokud si nejsi v některých předmětech jistý, tak se pusť do učení hned teď a nečekej, až se to projeví na nové škole.
Nejvíc bude záležet na Tobě a na Tvém přístupu k ostatním. Když Tě kolektiv dobře přijme i učení půjde bez větších problémů.