Calimë

Co dělat na narozeniny v Praze? (…)

chci strávit narozeniny s kamarádkou v Praze, ale nechceme ani jedna moc utrácet, co jde dělat? (pod 18 let)

Nejlepší odpověď
anonym

A co si vzít příklad z těch zkušenějších zdejších uživatelů.
Ti se jednoduše dohodli s některými z mnoha stovek pražských abonentů, takže pak měli jak doprovod, tak tipy na prohlídky, průvodce po památkách i šikovných vyzkoušených podnicích až po třeba parník, lodičky, bludiště, Hrad, obrazárnu atd.
Za ten rok a půl, cos registrována, ses dávno mohla dohodnout s některým ze svých vrstevníků, co může sdílet podobné zájmy.
Plno mladých tvého věku už má řadu přátel na FB z různých měst, kde stačí jen písnout, kdy a kam přijedou.
Kromě toho je na netu plno akcí, z nichž se můžeš inspirovat a nespoléhat jen na cizí rady těch, co tě ani neznají.

Další odpovědi
Matthew

Pařit. Ale bacha, v Praze je draze ;)

anonym

Mám prima tip za málo peněz: nabalte si řízky na jídlo, k tomu petku vody na pití a běžte courat po Václaváku. Když budete ochotné zaplatit nějaké vstupné, tak se dají k tomu připojit i muzea a pamětihodnosti. Jenom si dobře vybrat a prohlídku si krásně užít.
Zákusek a kávu, nebo decku vínka si můžete dopřát po výletě doma.

I_hate

Máte mnoho možností, kam můžete jít. Třeba kavárna, cukrárna, čajovna, restaurace, pizzerie. Nemusíte tam přeci utratit 100000 Kč. :)
V nejhorším případě můžete jít i do McDonald´s ne­bo KFC.

huxa

za pár kaček si můžeš koupit v obi barvy, hadr a mít jízdu, jestli ste pěkné, jít na diskošku a někdo vás snad pozve, jestli ani jedno nechceš, změň parametry-buď větší útrata nebo sedět doma.
briketko-dnes holky začínají se ožírat ve dvanácti, v osnácti by měla být už zkušená .)

briketka10

a těžko jim někde nalejí víno nevím, jak v Praze kontrolují OP ??

briketka10

huxo,
Calimë má v otázce napsáno v závorce (pod 18) a Praha je moc velké město já tam žila dost roků a ona nepíše kolik roků jí je ?? tak by si ten pozor dát měla !!