-Z-D-L-

Co dělat kvůli tabulce při zapnutí počítače ?

Při zapnutí počítače mi vykočí tabulka

SweetIM.exe – Systémová chyba__________­________________________­_______
X X
X Program nelze spustit protože v počítači chybí mgUpdateSuppor­t.dll.
X X Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu
_____________­________________________­________________________­_______¨

A zároven Eset NOD 32 píše že nějákej SweetIM j trojský kůň aspoň myslím :D
Prosím poradte

Odpovědi
DoctorWho

Když instaluješ hru ,vždy dáváš jen dál ,dál a dál ..
To je špatně! jelikož programy či hry chtějí vidělat ,dávaj tam třeba Bing nebo SweetIM a pak budeš mít v internetu panel nástrojů nebo jiný vyhledávač .

Normálně tu blbost odinstaluj a pokuď máš Antivirus ,trojský kůň nehrozí.

praivo

Na SweetIM pomáhá AdwCleaner – http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/jed­noucelove/adwcle­aner/