Co mám dělat, když ztratím řidičák?

ztratili jste někdy řidičák? co jste dělali? nedávno jsem svůj ztratil. http://www.autostudy.cz/… tady je nějaké info, ale zajímalo by mě, jaké problémy mě OPRAVDU čekají

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stalo se mi to před asi rokem a půl...
;-)
Ztrátu jsem hlásil na PČR (odešel mi i OP) a poté na DI, kde jsem rovnou požádal i o vydání nového (za 50.- Kč), fotka nebyla potřeba, vyfolili si mne tam (i na OP).
Pak, protože se mi nepovedlo si nový ŘP vyzvednout včas, jsem byl týden bez řidičáku (teoreticky nemůžeš řídit).
;-)
To bylo celé.

Další odpovědi:

Bronzový

Neztrácím své doklady(za posledních 54 roků se mi podařilo jen 2x ztratit klíče ,ale to jsem přesně věděl kde jsou,žel nešlo se k nim dostat!!)ale pkd by se stalo ,nikdy bych nešel na DI jak píše GECCO-mezi náma nevím ani kde bych ho měl hledat ,když někdy v roce 2000 byly zrušeny,ale šel bych na místně příslušný úřad ,dopravní odbor,evidence ŘP a nahlásil ztrátu a zažádal o vydání nového!!!Pokud bych si nebyl jist zda ztratil či byl odcizen-nahlásil bych odcizení na služebně PČR!!

Stříbrný

Nikdy jsem neztratil dokumenty.
Synek nedávno, došel na evidenci řidičů, tam to nahlásil. Není třeba na policii, jen zbytečný čas a námaha.
Vydají mu doklad, aby mohl nadále vykonávat pracovní činnost, do doby, nežli zhotoví nový řidičák.
Nic složitého.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.