honzaj.

Co mám dělat, když ztratím řidičák?

ztratili jste někdy řidičák? co jste dělali? nedávno jsem svůj ztratil. http://www.au­tostudy.cz/blog/ztr­ata-ridicskeho-prukazu-by-mela-byt-ohlasena-co-nejdrive/ tady je nějaké info, ale zajímalo by mě, jaké problémy mě OPRAVDU čekají

Nejlepší odpověď
gecco

Stalo se mi to před asi rokem a půl…
😉
Ztrátu jsem hlásil na PČR (odešel mi i OP) a poté na DI, kde jsem rovnou požádal i o vydání nového (za 50.- Kč), fotka nebyla potřeba, vyfolili si mne tam (i na OP).
Pak, protože se mi nepovedlo si nový ŘP vyzvednout včas, jsem byl týden bez řidičáku (teoreticky nemůžeš řídit).
😉
To bylo celé.

Další odpovědi
cukrar

Nikdy jsem neztratil dokumenty.
Synek nedávno, došel na evidenci řidičů, tam to nahlásil. Není třeba na policii, jen zbytečný čas a námaha.
Vydají mu doklad, aby mohl nadále vykonávat pracovní činnost, do doby, nežli zhotoví nový řidičák.
Nic složitého.