Co dělat, když zjistím, že mi na parkovišti někdo poškrábal auto a zmizel dřív, než jsem se vrátil?

Mám nějakou možnost, aby mi škodu někdo uhradil? Mám pouze povinné ručení ne havarijní.

Odpovědi:

Pokud nemáš pojištěné auto, proti právě těmto vandalům a ,,nehodám" tak bouhžel ne. Ale můžeš se dát na stopování, a vystopovat ho :D

POKUD JE TAM KAMEROVEJ SYSTÉM,NENÍ POCHYB.
Pojištovna toto neuhradí.

Zlatý

Havarko tady není potřeba, je potřeba mít pojištěný vandalismus, pokud nemáš, bude to horší:-(( Přesto zavolej policii a podej tr.oznámmení, pokud je tam někde kamera, trvej si na tom, aby si policie ihned vyžádala záznamy, jinak se na to vykašlou:-(( Pokud to někdo škrábl třeba autem a bude to na záznamu, půjde to pak z jeho pojištění. Šance tady je, ale malá:-(

Stříbrný

co dělat? Začnou přemýšlet..
co teď a co pak, jak vypátrat viníka.Páč ten Vám jedině může uhradit škodu.
Máte šanci vypátrat pachatele? Nevím o jaké parkoviště jde, ale domnívám se, že s policií strávíte mnoho hodin a nic se nezjistí.

Zlatý

Můžeš podat trestní oznámení na Policii ČR a doufat, že pachatele najdou (při škodě nad 5.000,- jde o trestný čin).

Pokud to auto není proti tomuto riziku pojištěné, tak ne. Pokud vám budou scházet potřebné peníze, zkuste zastavuz.cz. Autozastavárna http://www.zastavuz.cz/… zajistí rychlé vyřízení výhodné půjčky za zastavení vozu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.