co delat když už me

nic nebaví,a všechno se mi nedaří.

Nejlepší odpověď
Drap

Začít dělat něco, co tě bude bavit, a brzy po tom příjde i to, že se ti vše dařit bude. Musíš ale pro to udělat i něco ty sma

Další odpovědi
honza19hk

to je tedy otázka–to se musíš zeptat sama sebe.Najdi si něco co tě bavit bude.
nebo jdi spát.

SonsyMite

PC!

Michal Kole

Skočit do hlubokého bazénu.

Když tě omrzel život jak ani nemáš potřebu plavat na hladinu, aby jsi se nadechla.

😁

Umíš plavat ?

Pokud to trvá déle a ne jen momentální nálada, tak by jsi měla jít alespoň ke svému praktickému lékaři, který zhodnotí, zda by jsi neměla navštívit nějakého specialistu

dudu

Krajním řešením je rada nějakého pana Nerudy, která zní:
„Až Tě život omrzí a stane se ti peklem, skoč do hajzlu po hlavě a přikryj se deklem“.

led

Akosi rýchlo si stratila elán. Tvoje problémy prežívajú tisíce detí v tvojom veku – teen_veku. Skús si násť nejaký cieľ, si vo veku, keď už treba uvažovať o svojej budúcnosti. Určite ťa niečo zaujíma.
Čo tak porovnať život tvojich kamarátiek na Ukrajine a v Čechách…
Z tvojich príspevkov vidno určité záujmy. Zamysli sa…