Reezo

Co dělat, když si zabouchnu dveře od bytu ve večerních hodinách?

Co můžu dělat, kdyžsi zabouchnu omylem dveře od bytu či domu? Můj bratr mi jednou říkal, že se mu podařilo kreditní kartou (po nějakým čase trápení) otevřít dveře. Mě se to ovšem nepodařilo a zajímá mě, jestli máte nějaký trik nebo nějakou radu krom zámečníka?
Momentálně nejsem v té situaci, ale už jsem ji párkrát zažil 🙂

Nejlepší odpověď
cochee

No co můžeš dělat – mít schovaný rezervní klíč na tajném místě třeba. Tím nemyslím rohožku. Nebo pokud máš souseda, se kterým máš nadstandardní vztahy a důvěru k němu, mít klíč u něj.

Další odpovědi
honza19hk

je víc možností, buď ty dveře vykopni,nebo zavolej hasiče, nebo vlez oknem atd..

Tom20

Co už,lehnout si před dveře,spát :DD

gepik

Otevírat kreditkou je vidět v amerických filmech, ale oni mají jiný typ zámku. Souseda vyber takového, který bude doma až si zabouchneš.

ducky

Dveře bych nevykopával. My máme rezervní klíče u našich příbuzných (bydlí ve stejném městě), v mobilu mám sos zámečníka, který poskytuje služby nonstop. Viz třeba https://www.go­ogle.cz/search?q=sos+z%C­3%A1me%C4%8Dn%C3%AD­k&rls=com.micro­soft:cs:%7Bre­ferrer:source?%7D&i­e=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=1Je­sUcP8KsvItAap6I­GoDw
Pak už nezbývá jen být opatrný.

Emefej

Použij zámek, který se nedá zvenku zabouchnout. Jsou zcela běžně v prodeji a budeš mít klid.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.