Avatar uživatele
Reezo

Co dělat, když si zabouchnu dveře od bytu ve večerních hodinách?

Co můžu dělat, kdyžsi zabouchnu omylem dveře od bytu či domu? Můj bratr mi jednou říkal, že se mu podařilo kreditní kartou (po nějakým čase trápení) otevřít dveře. Mě se to ovšem nepodařilo a zajímá mě, jestli máte nějaký trik nebo nějakou radu krom zámečníka?
Momentálně nejsem v té situaci, ale už jsem ji párkrát zažil 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

No co můžeš dělat – mít schovaný rezervní klíč na tajném místě třeba. Tím nemyslím rohožku. Nebo pokud máš souseda, se kterým máš nadstandardní vztahy a důvěru k němu, mít klíč u něj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

je víc možností, buď ty dveře vykopni,nebo zavolej hasiče, nebo vlez oknem atd..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tom20

Co už,lehnout si před dveře,spát :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Otevírat kreditkou je vidět v amerických filmech, ale oni mají jiný typ zámku. Souseda vyber takového, který bude doma až si zabouchneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ducky

Dveře bych nevykopával. My máme rezervní klíče u našich příbuzných (bydlí ve stejném městě), v mobilu mám sos zámečníka, který poskytuje služby nonstop. Viz třeba https://www.go­ogle.cz/search?q=sos+z%C­3%A1me%C4%8Dn%C3%AD­k&rls=com.micro­soft:cs:%7Bre­ferrer:source?%7D&i­e=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=1Je­sUcP8KsvItAap6I­GoDw
Pak už nezbývá jen být opatrný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Použij zámek, který se nedá zvenku zabouchnout. Jsou zcela běžně v prodeji a budeš mít klid.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1849 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek