maty55

Co dělat když si vás partner nevšímá?

Ahoj všichni potřebuju poradit.chodim s jednou holkou opravdu to bylo suprový akorát než přišel silvestr byli jsem na soukromé akci ze začátku super ale pak najednou přišel zkratr a bylo to.přestala si mě všímat a dávala přednosti před ostatníma klukama.kamarádka mi řikala moc dobře ví že jí na to nic neřeknu a budu jenom koukat přotože jsem "podpantoflem"a miluju ji. v tu chvíli jsem byl pro ni jako vzduch.a že už má v sobě nějaký alkohol tak to ji neomlouvá.nevíte co dělat pokud se tato situace bude opakovat?nevíte jak se z toho dostat a udělat aby holka byla pod vaší pevnou rukou???
Doplňuji:
Nejvíc mě zarazilo,že to bylo z ničeho nic jako zkrat.a od ní nemám zapotřebí aby semi věnovalajenom mě celý večer ale aspon si mě mohla všimnout.a dát přednost před svým klukem který sní prožívá všechny pocity,chvíle,pro­blémy a překážky ve vztahu a né bandě vožralej kluků se kterýma se ani jinak moc nebaví.

Nejlepší odpověď
Losos

Já osobně bych neradil žádné hry jako „když ona, tak ty taky a pak uvidíš co ona na to“. Razím teorii, když Ti neco vadí, tak to řekni narovinu. Pokud chceš, aby Váš vztah za něco stál, tak si musíte umět o „problémech“ promluvit. Ono je spíš otázkou, jestli to „problém“ opravdu je, nebo jestli sis to vzal až příliš k srdci. To, že se nevěnuje celý věčer jen Tobě, ale hodlá se bavit i s ostatními kamarády a známými, z ní nedělá nemilujícíc holku, která Tě přehlíží a kašle na Tebe. Vztah není o tom někoho vlastnit, je to taky o volnosti a porozumění. A pokud Ti to opravdu přišlo že to bylo až „moc“, tak jak Ti radím. Nepřemýšlej coby, kdyby, neptej se na rady a rovnou jí to řekni. Z její reakce a odpovědi zjistíš mnohem víc, než z odpovědí nás pisálků z netu, kteří ani pořádně nevíme o co jde a jak to je :) Tohle jsou problémy, které si musí vyřešit dva lidé sami. Ať se daří, ahoj ..

Další odpovědi
anonym

Jak to vypadá,když je holka pod tvojí pevnou rukou?
To není džudo,chlape.

poa.li

Setkávám se s tím, že ženy považují přílišné projevy lásky za slabost a ta je odrazuje. Bohužel některé neumí přijmout čisté porozumění a vstřícnost. Bez toho, aby jim chlap připadal vzácný a nedosažitelný ho některé neumějí milovat. Bohužel jsme jen lidi.

panenka

Na tvém místě bych se pokusila zachovat stejně jako ona.Pokud budete spolu na nějaké akci bav se užívej si kamarádů stejně jako ona.Tvá kamarádka má pravdu možná jí dáváš až moc najevo jak jí miluješ to je sice v pořádku ale někdy ti to může uškodit.Zkus to a uvidíš co bude dělat ona. Přeji ti aby se u tebe vše dalo co nejdříve do pořádku a vše ti dobře dopadlo

Lásenka

Vaše přítelkyně asi ještě nedozrála na vážný vztah.