Avatar uživatele
Lucka17

Co dělat, když se špatně zamiluji?

Dobrý den, mám takovou neobvyklou otázku, a jelikož nevím, na koho se s tím obrátit, tak to píšu sem. Je mi 18 let a už delší dobu jsem zamilovaná až po uši, jenže to má háček. Je mu 37 a je ženatý. Nevím, co mám dělat. Chodíme spolu do práce, takže ho vídám poměrně často. Nejspíš je to trapné psát to sem, ale opravdu nevím, co mám dělat, a prosím o radu někoho, kdo má aspoň trochu podobnou zkušenost. Moc děkuji tomu, kdo poradí nebo aspoň pochopí :) přeji příjemný zbytek dne.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? quentos před 2673 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Byl jsem (snad už mohu psát v minulém čase) asi šest let zamilovaný do šťastně vdané ženy. Pomáhalo mi vídat ji co nejméně („sejde z vočí, sejde z mysli“ – tím ovšem nemyslím úmyslné vyhýbání, to je nápadné a docílíte přesně opačného efektu, než chcete…), a když už jsme se viděli, přinášelo mi úlevu, když jsem jí mohl alespoň něčím zalichotit či přinést drobný dárek (výmluva se vždycky našla – svátek, poděkování za prokázanou službu…). To milovanou osobu nemůže nepotěšit, a kdo ví – třeba mu tím zaimponujete. Pokud nemá děti, není nijak „špatné“ se o něj snažit. Jak již bylo řečeno, třeba jeho manželství není příliš ideální… manželství rozhodně není o tom, že někdo někoho „vlastní“. Pokud ano, tím spíš to bude ten „vlastněný“ řešit nevěrou.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Moc se toho dělat nedá.
Obrnit se trpělivostí a vydržet, dokud to neodezní.

Určitě se nesnažte ho odvést od rodiny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Jsi zamilovaná, ale nepíšeš, či on city opětuje nebo alespoň ví, že existuješ.
Pokud ho jen vídáš (to tvrdé y ve vídám trapné je:-)) , ale nemáte spolu poměr, je to v pořádku, protože on je starší( což problém není ), ale už ho vlastní jiná žena, což už problém je. To znamená, že může a nemusí mít spokojené manželství, o mimomanželský vztah třeba nemá zájem, ale vzal by zavděk avantýrou, úletem s mladým masíčkem, což tobě zlomí srdce a vezme iluze o mužích. Ať ti iluze vezme nějaký kluk, tobě rovný věkem i zkušenostmi.
Nemám zkušenost se ženatým starším pánem, ale asi rozumím. Ber to tak, že je pro tebe dosažitelný asi tak stejně jako nějaká herecká hvězda pro mě, poohlédni se po jiném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Představ si sebe a svého vyvoleného za 30 let. Ty budeš stále ženská v plné síle, on bude stařeček.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek