jirka21kufr

Co dělat, když se seká notebook ?

Dobrý den. Mám notebook ASUS A6JC 2Ghz procesor,2GB RAM, grafickou kartu Nvidia GE Force 7300. Netbook se seká například při přehrávání videa se to seká a zvuk se zasekává a divě bzučí zvuk písničky, když se to zasekne. Nevím, čím to může být. Procesor mám na 30 procent a RAM na 750 MB a pořád se to seká.

Odpovědi
Lamalam

Vyčistit hardware, když to nepomůže vyčistit i software.

tyrox

Za prvé bych doporučil otevřít notebook a vyčistit jej od prachu, jelikož to může být jedna z příčin. Další nápad je vymazat mezipaměť a defragmentovat disk a pokud ani toto nepomůže tak nejlépe dát do opravny nebo zkusit přeinstalovat windows. uživatel tyrox

Spamaregiter

Nepouštět si porno a nestahovat WAREZ ;)