Avatar uživatele
Ivannny

Co dělat když se mi objevujoe 2 sitě.. jedna neznama.

No objevuje se mi moje siť a ještě jenda – neznama siť (veřejna). A když se mi ukažou spolu tak internet nefunguje. Ale když „zakažu“ internet a pak zase „povolim“, tak se mi objevi jen ta moje siť a všechno funguje.
Stačií vypnout počitač a když zapnu tak se objevi zase 2 sitě! Co mam dělat? Jak mam likvidovat tenhle problem? Pomozte pls!!
Doplňuji:
Dle smlouvy… Ja prostě měnim O2 na UPC. Jakou myslite smlouvu? Od UPC? Jestli ano, tak tam žadny IP adresa bohužel neni…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Klikněte si na ty dva monitory u hodin-vyberte stav-potom vlastnosti-v roletce si vyberte tu poslední nabídku-protokol sítě Internet-označte to-a vyberte vlastnosti-potom si označte-použít následující IP adresu-zde vyplňte dle vaší smlouvy a dejte O.K.
Teď by měl systém vždy rovnou najít jenom tuto vaší adresu a né vyhledávat všechny sítě v okolí.
Doplňuji:
klikněte na ty monitory (pravým)

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

IP adresa tam není. Je nutno nechat počítač na automatické volbě.

Nerozumím ale tomu, co povolujete a zakazujete. Ve Windows je jen jedna síť. Můžete mít ale několik síťových připojení.

Není Váš problém způsobený nezdrátovou sítí? Bavíme se o bezdrátové nebo klasické síti?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet