Biky

Co dělat, když se aplikace vždy sama „zhroutí“?

Stáhla jsem si jednu hru, Surviving High School. Všechno normálně jede, ale když má začít taková „mini hra“ v té hře, najednou se to celé sekne a ukáže se mi obrazovka, a takto pořád dokola. Mobil mám Samsung Galaxy Ace. Nevíte, čí by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
beer

Možná není ta hra plně mobilem podporována, možná samotná hra není v poho, těžko říct.
Zkusil bych otázku na android fórum.

Další odpovědi
Bedy

Pokud nepomůže odinstalovat a znovu nainstalovat, tak nevím. jak tu někdo psal, na Android fóru poradí si lépe.

Předpokládám, že požadavky na aplikaci Váš telefon splňujete (aktuální verze Androidu, dostatek paměti RAM, dostatečně ryhclý procesor,…).