Mravenec

Co dělat, když pouliční lampa svítí i přes den? (Již dva dny v kuse)

Nejlepší odpověď
Klaproth

Zavolat správci (obvykle to jsou technické služby).

Další odpovědi
anonym

na webových stránkách města,obce atd. jsem našel formulář pro nahlášení poruch veřejného osvětlení a oznámil. v mém případě se jednalo o nebezpečný sloup veřej.osvětlení a obnažené kabely připojení. ihned bylo opraveno.

Drap

Nedělat nic. Maximálně to můžeš nahlásit majiteli. Většinou to bývá obec, nebo nějaké její zařízení. Dál můžeš jen čekat až zhasne. Lampy se ale nechávají svítit z důvodů oprav nebo kontroly celé sítě. Taky může být chyba na spínacím zařízení.

lexx

nevšímat si, ona jednou zhasne sama