co dělat, když po cestě přestane svítit levý světlomet

při rozvícení a jízdě zjistím, že mi nesvítí tlumené světlo u levého světlometu

Nejlepší odpověď
kropitko

No, tak zastavíte a závadu odstraníte.

Další odpovědi
venkovan

Na bezpečném místě zastavit a žárovku vyměnit pokud je to jen žárovka. když neumíte, zavolat asistenční službu. Ale žárovku v hlavním světlometu by měl umět vyměnit každý i když v některých případech je to pro aliky nemožné (například musí se vyndat nádržk a ostřikovače, akumulátor apod.), tak nezbyde ne dojet do servis.
Nicméně zpravidla ješětě svítí parkovací /obrysové světlo), tak někde se s tím nechá ještě kousek oaptrně dojet. jen je třeba počítet s tím, že protijedoucí se domnívá, že proti jede jen motora,

mojitek

No,logicke by bylo zastavit nekde na bezpecnem miste a zavadu odstranit.Ale nevim co mate za auto,u modernich aut to leckdy neni tak jednoduche a je potreba zajet do servisu.Ale pro dojeti poslouzi take mlhovky jak uz tu nekdo psal

Bumbes

Pokud jsou k dispozici mlhovky, tak je použít pro dokončení cesty (jak zde již je napsáno, je velmi nebezpečné mít nefunkční levý reflektor) a hned jak je to možné, tak závadu odstranit – opravit světlo, vyměnit žárovku, a pod.