Co dělat, když plánovaný obdarovaný dárek nechce?

Koupil jsem dárek. Bohužel, dnes, dva dny před Štědrým dnem, budoucí obdarovaná přede mnou (aniž by o dárku věděla) prohlásila, že tento předmět je super, ale analogový, a že jej dostane od rodičů. Já jsem pořídil elektronický. A teď nevím, co s tím. Je to jeden ze dvou hlavních dárků, pak mám už jen několik menších. Vymyslet jiný dárek se mi nedaří.

Co v této situaci? Můžu ho dát s tím, že jej za něco vymění, nebude problém ho vrátit, ovšem je to… divné, i když by z toho nakonec byla asi vtipná historka. Ale nedat ho, to připravím přítelkyni o dárek a sebe o radost. Co byste volili vy?

Nejlepší odpověď
jpau

Na Tvém místě bych to ignoroval a postupoval podle plánu. Třeba to nakonec dopadne tak, že obdarovaná zjistí, že dárek od rodičů je horší než ten, co jsi daroval Ty. Nebylo by to poprvé 😛.

Další odpovědi
klumprt

No, snad to nedopadne takhle: https://youtu.be/_K-Y52MG0Sk

ReHu

Nezáviděníhodná situace.
Souhlasím s jpau.

lexx

normálně ji obdaruj ať si pak dělá s tou věcí co chce, v krajnosti gešeft vymění nevhodný dárek zpět za peníze, to jenom v krajnosti…aspoň uvidíš či obdarovaná o Tebe stojí

Lamalam

U nás se říká: „Komu se to nelíbí, ať si pr… políbí“.

anonym

Já bych od tebe nechtěl i neplánovaný. Co může s takového člověka vzejít! Dobře obdarovávána udělá, když ti ten dáreček rozmlátí o kebuli!

anonym

Pro sicher…Já bych od tebe nechtěl i neplánovaný. Co může s takového člověka vzejít! Dobře obdarovávána udělá, když ti ten dáreček rozmlátí o kebuli!

anonym

Barbakane, ty jsi takový chudák. Proč nedokážeš překousnout, že někdo tvé senilní kecy nepovažuje za duchaplné?

anonym

Ano, píšeš správně „někdo“!