Avatar uživatele
anonym

Co dělat, když plánovaný obdarovaný dárek nechce?

Koupil jsem dárek. Bohužel, dnes, dva dny před Štědrým dnem, budoucí obdarovaná přede mnou (aniž by o dárku věděla) prohlásila, že tento předmět je super, ale analogový, a že jej dostane od rodičů. Já jsem pořídil elektronický. A teď nevím, co s tím. Je to jeden ze dvou hlavních dárků, pak mám už jen několik menších. Vymyslet jiný dárek se mi nedaří.

Co v této situaci? Můžu ho dát s tím, že jej za něco vymění, nebude problém ho vrátit, ovšem je to… divné, i když by z toho nakonec byla asi vtipná historka. Ale nedat ho, to připravím přítelkyni o dárek a sebe o radost. Co byste volili vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, gecco před 3045 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

Na Tvém místě bych to ignoroval a postupoval podle plánu. Třeba to nakonec dopadne tak, že obdarovaná zjistí, že dárek od rodičů je horší než ten, co jsi daroval Ty. Nebylo by to poprvé 😛.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

No, snad to nedopadne takhle: https://youtu.be/_K-Y52MG0Sk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Nezáviděníhodná situace.
Souhlasím s jpau.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

normálně ji obdaruj ať si pak dělá s tou věcí co chce, v krajnosti gešeft vymění nevhodný dárek zpět za peníze, to jenom v krajnosti…aspoň uvidíš či obdarovaná o Tebe stojí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

U nás se říká: „Komu se to nelíbí, ať si pr… políbí“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych od tebe nechtěl i neplánovaný. Co může s takového člověka vzejít! Dobře obdarovávána udělá, když ti ten dáreček rozmlátí o kebuli!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro sicher…Já bych od tebe nechtěl i neplánovaný. Co může s takového člověka vzejít! Dobře obdarovávána udělá, když ti ten dáreček rozmlátí o kebuli!

před 3044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, ty jsi takový chudák. Proč nedokážeš překousnout, že někdo tvé senilní kecy nepovažuje za duchaplné?

před 3044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano, píšeš správně „někdo“!

před 3044 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek