Co dělat, když plánovaný obdarovaný dárek nechce?

Koupil jsem dárek. Bohužel, dnes, dva dny před Štědrým dnem, budoucí obdarovaná přede mnou (aniž by o dárku věděla) prohlásila, že tento předmět je super, ale analogový, a že jej dostane od rodičů. Já jsem pořídil elektronický. A teď nevím, co s tím. Je to jeden ze dvou hlavních dárků, pak mám už jen několik menších. Vymyslet jiný dárek se mi nedaří.

Co v této situaci? Můžu ho dát s tím, že jej za něco vymění, nebude problém ho vrátit, ovšem je to... divné, i když by z toho nakonec byla asi vtipná historka. Ale nedat ho, to připravím přítelkyni o dárek a sebe o radost. Co byste volili vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Na Tvém místě bych to ignoroval a postupoval podle plánu. Třeba to nakonec dopadne tak, že obdarovaná zjistí, že dárek od rodičů je horší než ten, co jsi daroval Ty. Nebylo by to poprvé :-P.

Další odpovědi:

Stříbrný

No, snad to nedopadne takhle: https://youtu.be/…

Zlatý

Nezáviděníhodná situace.
Souhlasím s jpau.

Stříbrný

normálně ji obdaruj ať si pak dělá s tou věcí co chce, v krajnosti gešeft vymění nevhodný dárek zpět za peníze, to jenom v krajnosti...aspoň uvidíš či obdarovaná o Tebe stojí

Zlatý

U nás se říká: "Komu se to nelíbí, ať si pr... políbí".

Zlatý

Já bych od tebe nechtěl i neplánovaný. Co může s takového člověka vzejít! Dobře obdarovávána udělá, když ti ten dáreček rozmlátí o kebuli!

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Pro sicher...Já bych od tebe nechtěl i neplánovaný. Co může s takového člověka vzejít! Dobře obdarovávána udělá, když ti ten dáreček rozmlátí o kebuli!

anonym

Barbakane, ty jsi takový chudák. Proč nedokážeš překousnout, že někdo tvé senilní kecy nepovažuje za duchaplné?

Zlatý

barbakan

Ano, píšeš správně "někdo"!

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.