Konvalinka

Co dělat, když pes neposlouchá?

Rodiče si pořídili vlčáka. Je to jednoroční fenka. Je sice roztomilá, ale i mého tříletého bratra poslouchá více než mě. Neustále mi krade boty a kouše věci. Když na ni zakřičím, jakoby to vůbec neslyšela. Když na ni ale zakřicí máma, stáhne ocas a je hned poslušná. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst starší odpovědi, třeba se dovíte to, co potřebujete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=neposlu%C5%A1n%C3­%BD+pes&sa=Vyh­ledat#997

Další odpovědi
Drap

Pes je nevychován a nevycvičen. Ve výcviku je potřeba být zcela důsledný. To že poslouchá někoho více než vás, je tím, že v ostatní má větší respekt. Pes dělá jenom to, čemu ho naučíme, ať už úmyslně nebo neúmyslně.

Deli

U ročního psa již měl výcvik probíhat, ale ještě není nic ztraceno. Určete v rodině člověka, který s ní bude docházet pravidelně na cvičiště. Výcviku psa je třeba se věnovat každý den a důsledně. Necvičený pes může být nebezpečný Vám i Vašemu okolí, neberte to na lehkou váhu.

Cullinda

Na satelitu ( Spektrum) je pořad „já nebo pes“ s cvičitelkou Victorií. Problémy se často opakují, tak stačí zkouknout pár dílů. Má zajímavé metody. Někdy by člověk řekl, že pes je třeba „divoký“ a ona přijde s tím, že pes zlobí, protože se bojí, nebo je nejistý a podle toho psa cvičí.

Adula.57

Moje sestra cvičí psa a tam jí řekly že když neposlouchá tak pořádně a rázně zařvat. Jednou mi taky pes zdrhnul a tak jsem na něj zavolala – bez smíchu, nebo něčeho jiného – a až k vám přijde tak pořádně pochválit!

Dominno

mně se to naštěstí nestalo ještě, je naučen na vše a tak poslouchá i, dostává kvalitní krmivo a i různé doplnky pro psy mu kupuji(převážně z happytails)