Co dělat, když pes neposlouchá?

Rodiče si pořídili vlčáka. Je to jednoroční fenka. Je sice roztomilá, ale i mého tříletého bratra poslouchá více než mě. Neustále mi krade boty a kouše věci. Když na ni zakřičím, jakoby to vůbec neslyšela. Když na ni ale zakřicí máma, stáhne ocas a je hned poslušná. Co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Pes je nevychován a nevycvičen. Ve výcviku je potřeba být zcela důsledný. To že poslouchá někoho více než vás, je tím, že v ostatní má větší respekt. Pes dělá jenom to, čemu ho naučíme, ať už úmyslně nebo neúmyslně.

Zlatý

U ročního psa již měl výcvik probíhat, ale ještě není nic ztraceno. Určete v rodině člověka, který s ní bude docházet pravidelně na cvičiště. Výcviku psa je třeba se věnovat každý den a důsledně. Necvičený pes může být nebezpečný Vám i Vašemu okolí, neberte to na lehkou váhu.

Pokročilý

Na satelitu ( Spektrum) je pořad "já nebo pes" s cvičitelkou Victorií. Problémy se často opakují, tak stačí zkouknout pár dílů. Má zajímavé metody. Někdy by člověk řekl, že pes je třeba "divoký" a ona přijde s tím, že pes zlobí, protože se bojí, nebo je nejistý a podle toho psa cvičí.

Bronzový

Moje sestra cvičí psa a tam jí řekly že když neposlouchá tak pořádně a rázně zařvat. Jednou mi taky pes zdrhnul a tak jsem na něj zavolala - bez smíchu, nebo něčeho jiného - a až k vám přijde tak pořádně pochválit!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.