mizu1414

Co dělat když pes cítí hárající fenku a celou noc profňuká. Není nějaká metoda nebo věc co by ho aspoň na noc uklidnila?

Nevíme si doma rady tak jsem psala i sem..
Zbytečně na něj řvou a on za to nemůže

Nejlepší odpověď
boticky34

Jo holka s tim asi nic neudelas:)musis vyzkouset ruzne veci.zkus mu treba koupit nejakyho plysaka nebo kost:)

Další odpovědi
Banán88

to je marne.. znam to u sebe, jak se zblaznim do zenske, tak se mnou nikdo a nic nehne.. :) holt priroda :) .. az mi da na jevo ze nema zajem zacnu pomalu chladnout, nic jineho nepomaha :)

emissarius

Vykastrovat nebo si zvyknout a psa na noc zavírat v místnosti kde ruší nejmíň. Případně se přestěhovat někam kde nejsou hárající feny(pustý ostrov).

zjentek

přesně jsem nepochopil, jak to doma máte ..to je o zvířatech?

Reezo

Logicky zapojit mozek a vymyslet řešení. Já osobně kdybych řešil stejnou situaci, tak jako pejskař bych se ptal dalších pejskařů ( co mají psa asi ve stejné velikosti ) jestli by nebyla možné sblížit naše čtyřnohé miláčky…

Způsobů mě napadá hned několik jak by to šlo efektivně řešit.