band of brot

Co dělat, když odmítne pusu?

Budu mít 3. rande s jednou holkou a ještě jsem jí nedal pusu. Teď už vážně budu muset. Jenže co budu dělat, pokud ucukne, řekne ne nebo jinak odmítne? Nějak si nedovedu představit, jak budu reagovat. To bude mezi náma asi konec co?

Nejlepší odpověď
anonym

Trpělivost růže(pusu) přináší.

Další odpovědi
Kepler

Ale proč bys za každou cenu musel? Tak třeba jenom naznač a třeba poznáš jestli chce nebo ne. Tak v případě odmítnutí zazpívej „někdy příííštěe“

tforro

Jééé, to jsou problémy. Pokud nenastane vhodná situace v průběhu rande, tak jí doprovoď domů a u cvhodu se jí zeptej jestli jí můžeš dát pusu na rozloučenou. Předpokládám, že když jde s tebou na třetí rande, tak jí asi nejsi odporný, takže neodmítne.
Večer jí pošli smsku že tu pusu budete opakovat na začátku příštího rande.

Hlada

Budeš jí muset udělat něco, o čem nevíš, jestli to bude chtít a když ne, tak to bude konec?
Enigma by to nezašifrovala líp.