Avatar uživatele
Thorann1

Co dělat, když obsluha přinese kafe a po chvíli cukr s logem KSČM, kdy mi obsluha řekne.. „Oslaď si život, soudruh!“

Mohl bych obsluze chrstnout kafe do obličeje? Jestli ano, tak jakou by mělo mít maximálně teplotu..?
…Jak byste kdyžtak reagovali vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bad Wolf před 3718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

…„chrstnout kafe do obličeje“… považuju za krajně nevhodné řešení…
😉
Odpověděl bych podobně ´zdvořile´, zvedl se a bez zaplacení odešel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Osladil bych si, protože neslazený kafe neni kafe. To co je vytištěné na cukru prohlížím vždy až po oslazení.
A je zcela nereálné aby se ti toto někde stalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Díky, s přičiněním KSČ je život opravdu trpký. Jenom oslazením kafe se reálný komunizmus nevybuduje, soudružko, co děláš pro sladší život?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ si pamätám, kdesi takáto nostalgická rešturácia (hospoda?) svojho času v Českej republike bola, mali tam aj busty Lenina a Gottwalda. Ale ten cukor s logom tam nebol. Bola aj hojne navštevovaná. Ale, či ešte jestvuje, neviem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych odpověděl, SOUDRUH SICE NEJSEM, ALE ZA KOMUNISTŮ JSEM SE MĚL LÉPE A CENA VÁMI PODÁVANÉ KÁVY BYLA ZA 3 KČS a kávu bych si osladil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Zavzpomínal si na staré dobré časy a při pohledu na cenu kávy by mne asi chuť přešla.
Doplňuji:
Přidali mi 38 Kč k důchodu tak kolik káv si za to koupím?

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Vzhledem k tomu že jsem volič komunistů tak bych mu řekl děkuji soudruhu popř soudružko pokud by obsluha byla žena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Možná vás poznal!… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bad Wolf

Řekla bych, že mám i bez cukru život dost sladký, ale že děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Kafe do obličeje určitě ne, ale vrátila bych to také nějakou hláškou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Toto by mě tolik nenamíchlo, tak jako v dnešní době, kdy jsem chtěl v jedné resaturaci pivo a přinesli mi podmírák.Tak jsem ho vrátil, že chci plnou míru.A jelikož jsem seděl u stolu, odkud jsem viděl na pípu, tak jsem viděl, ŽE MĚ HO NECHAL DOKAPAT, čili jak točil ostatní pivo, tak vždycky nějaká kapka ukápla do mého půllitru a pak mě ho přinesl, ale bez pěny.TAKŽE JSEM SE BEZE SLOVA ZVEDL A ODEŠEL.

před 3718 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek