Thorann1

Co dělat, když obsluha přinese kafe a po chvíli cukr s logem KSČM, kdy mi obsluha řekne.. „Oslaď si život, soudruh!“

Mohl bych obsluze chrstnout kafe do obličeje? Jestli ano, tak jakou by mělo mít maximálně teplotu..?
…Jak byste kdyžtak reagovali vy?

Nejlepší odpověď
anonym

…„chrstnout kafe do obličeje“… považuju za krajně nevhodné řešení…
😉
Odpověděl bych podobně ´zdvořile´, zvedl se a bez zaplacení odešel.

Další odpovědi
Drap

Osladil bych si, protože neslazený kafe neni kafe. To co je vytištěné na cukru prohlížím vždy až po oslazení.
A je zcela nereálné aby se ti toto někde stalo.

anonym

Díky, s přičiněním KSČ je život opravdu trpký. Jenom oslazením kafe se reálný komunizmus nevybuduje, soudružko, co děláš pro sladší život?

led

Pokiaľ si pamätám, kdesi takáto nostalgická rešturácia (hospoda?) svojho času v Českej republike bola, mali tam aj busty Lenina a Gottwalda. Ale ten cukor s logom tam nebol. Bola aj hojne navštevovaná. Ale, či ešte jestvuje, neviem.

anonym

Já bych odpověděl, SOUDRUH SICE NEJSEM, ALE ZA KOMUNISTŮ JSEM SE MĚL LÉPE A CENA VÁMI PODÁVANÉ KÁVY BYLA ZA 3 KČS a kávu bych si osladil.

jirkajirka

Zavzpomínal si na staré dobré časy a při pohledu na cenu kávy by mne asi chuť přešla.
Doplňuji:
Přidali mi 38 Kč k důchodu tak kolik káv si za to koupím?

honza19hk

Vzhledem k tomu že jsem volič komunistů tak bych mu řekl děkuji soudruhu popř soudružko pokud by obsluha byla žena.

bububabu

Možná vás poznal!… :D

Bad Wolf

Řekla bych, že mám i bez cukru život dost sladký, ale že děkuji.

lota

Kafe do obličeje určitě ne, ale vrátila bych to také nějakou hláškou.

anonym

Toto by mě tolik nenamíchlo, tak jako v dnešní době, kdy jsem chtěl v jedné resaturaci pivo a přinesli mi podmírák.Tak jsem ho vrátil, že chci plnou míru.A jelikož jsem seděl u stolu, odkud jsem viděl na pípu, tak jsem viděl, ŽE MĚ HO NECHAL DOKAPAT, čili jak točil ostatní pivo, tak vždycky nějaká kapka ukápla do mého půllitru a pak mě ho přinesl, ale bez pěny.TAKŽE JSEM SE BEZE SLOVA ZVEDL A ODEŠEL.