Gabca123

Co dělat, když nemůžu natáhnout ruku?

V pondělí jsem byla na volejbale a tam nám dělali testy. No a jeden z nich byl, že se musíme co nejdýl udržet na tyči s bradou nad ní. Já to zkoušela na dva pokusy a po tom druhém mě nějak začalo bolet v lokti. Po tréninku jsem pak už nemohla natáhnout pořádně ruku(no… mohla, ale bolí to). Netušíte alespoň co by s tím mohlo být? Děkuji za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Tebe týden bolí ruka tak, že ji nemůžeš natáhnout – a ty se ptáš teprve teď a tady???
Pánaboha…
Zejtra mazej k doktorovi – každý problém vazů je potřeba začít léčit co nejdřív!!

Další odpovědi
Drap

Může to být několik příčin. Doporučuji navštívit lékaře. Tady to nikdo nedokáže určit

RyuzakiKate

To si děláš p*del, proč vás jako testovali?! Jsou normální? Fakt, co tělocvikář, to kretén, vždy a všude… Pamatuj si, že tě nesmí k ničemu nutit, když se něčeho bojíš. Na druhou stranu tě obdivuji, že se vůbec přitáhneš… No, to je jedno, je divné, že tě to doposud nepřešlo, zkus si sehnat kostivalovou mast a každý den si bolavé místo masírovat… Pokud to nepomůže, asi ti nezbývá nic jiného, než doktor… To bych pak viděla asi na rentgen a tak dále, prostě pobíhání na celé dopoledne. Kdyby to bylo jó zlý, tak bys mohla vydupat na škole nějaký odškodný.
Pardon, ale jakmile se mluví na tohle téma, nedokážu se udržet a automaticky mě chytá rage.

tencosepta

Málo informací. Radši navštiv doktora.

redy

proč mi to mažete, snad mám taky právo odpovědět
i když se to někomu nelíbí někteří zlaťáci a stříbrňáci si myslej že nad ně není
fakt tupci, asi víte koho myslím, není to jen jedna odpověď ale docela dost
nebo si mám myslet že moje odpovědi sou tak super že zasklím zlatýho a stříbrnýho borce? 🙂