barbarka2

Co dělat, když nechci ležet v nemocnici na kapačkách, jak to udělat abych mohla dojíždět ambulantně?

Byla jsem včera odmítnuta v nemocnici,údajně pro starý nález,který mi vystavovala lékařka v této nemocnici v polovině prosince minulého roku,tento nález vůbec je nesrozumitelný,ve slovech se jí objevují písmenka,která tam vůbec nemají co dělat,tudíš je vlastně na nic…a pro toto jednání,bych chtěla poradit,jak to udělat.abych na tomto oddělení nemusela ležet.Děkuji Ivančová

Nejlepší odpověď
venkovan

Ve své podstatě tomu případu moc nerozumím, ale pacient si může vybrat jiné zdravotnické zařízení.
Jestli jen na kapačky dojíždět a nebo ležet v nemocnici, to mohou rozhodnout jen lékaři.