Betty :)

Co dělat, když na vás vrčí váš pes?

Máme doma psa a Když mu chci dát pusu začne na mě vrčet.

Nejlepší odpověď
Cenobita

Pes někdy vrší, pokud se mu vetřelec přiblíží k pelíšku nebo k jeho místu. Pokud je pes na svém místě, neměl by být drážděn nikým, ani z legrace. Pes si hlídá osobní prostor, některý se nemusí ovládnout a může i kousnout, nebo reagovat vrčením či ceněním zubů. Se psem je možné si hrát na neutrální půdě pokud se mu chce, nikdy ne v jeho pelechu nebo jeho místě. Psi také nesnáší pokud mu budeme do pelechu sahat a brát mu z něj jeho věci, vždy je správný postup psa odvolat a pak věci vyjmout.

Další odpovědi
ivzez

Zdá se, že má na rozdíl od tebe rozum.
Kde's to viděla dávat pusu psovi?!?

Lurius

https://youtu­.be/Bj6_Wd3s4Ds :D

Jan Kunčar

Oznámit mu: „Ty vrčíš? Ale já to umím líp!“ a hned mu dokážu, že umím vrčet lépe než on. Zastydí se a přestane.

pucipuci

Dát mu najevo, kdo je vůdce smečky, ale ne bitím. Zvýšit hlas, hlasitě zaštěkat a pak si ho nevšímat, on přijde…Ale taky může dávat najevo, že není ve své kůži a zapátrat, zda ho něco netrápí. Bolavé uši, dásně, žlázky…Je toho hodně.