atlas

Co dělat, když na notebooku nefunguje numerická klávesnice?

NumLock je normálně zapnutý, přesto čísla nepíšou.(občas pomůže restart)Jedná se o Toshibu, už od začátku byl problém s touchpadem, ten jsem vyřešil přeinstalací a funguje.
Ale co s klávesnicí nevím.
Neví někdo, kde hledat problém, popřípadě jak ho vyřešit?

Odpovědi
mirekborek

Používej čísla nad písmeny mám notebook bez num. Klávesnice a když dostanu num. Klávesnici taky často používám tu nad klávesami

Kelt

V počítači – příslušenství si můžeš nastavit klávesnice. Na každé písmeno je třebas kliknout myší. Tak jsem to chvíli – používal já. Hodí se na číslice i písmena.