with.love

co dělat, když mi zrušili objednávku? (další aliexpress)

tak já vážně už nevím.. toto mi napsali do mailu po odeslání peněz. co s tím? Vaše objednávka byla zrušena z bezpečnostních důvodů. Fond pro tento příkaz nebyl odpočet AliExpress. Nicméně, některé banky drží tuto platbu, a banka se obrátí na platbu do 7–10 pracovních dnů před uvolněním zpět na držitele karty. Aby se zabránilo zrušení objednávky v budoucnu, prosím,podat žádost o ověření platby.
Doplňuji:
..pro ověření tam ale chtějí číslo pasu nebo občanky a kreditní karty. To se mi moc nezdá… a přijdou peníze zpět?

Nejlepší odpověď
Drap

Nezbývá než si udělat novou objednávku a požádat o ověření platby.