niobe

Co dělat, když mi kadeřnice obarvila vlasy a „chytly“ žlutě? Děkuji.

Tentokrát pro sestru, která má hlavu jako kuřátko :o)

Nejlepší odpověď
kropitko

Zakupte nějaký přeliv,nebo barvící šampon,samozřejmě světlé barvy a vlasy dobarvěte na požadovanou barvu. A já když jsem byla mladá a odbarvila jsem si hlavu,tak jsem si pak rozředila hypermangan s vodou a přelila si s tím vlasy,ony pak dostaly takový stříbrný nádech,ale pozor nepřehnat to,nebo budete mít hlavu fialovou.

Další odpovědi
1popelka1

V první řadě bych vyměnila kadeřnici a pak si našla lepší, která mi je spraví a zároveň nezničí. Domácím pokusům moc nevěřím.

Miroslavst

Nějaký mašličky kolem krku a posadit do pole s obilím. Když už vypadá jak to kuřátko, tak alespoň jako velikonoční.
Doplňuji:
http://www.me­lodiesplus.com/Ma­ry/clipart/chic­k1.jpg