Nikuuš

Co dělat, když mě svědí stydké pysky?

Doplňuji:
je mi 13 a stydím se to říct mamce.. jenže na gyndu bez ní nemužu že ne?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mamince se nestyď nic říct- hlavně je v těchto dnech důležitá hygiena a bavlněné spoďáry, protože můžeš být jen jednoduše zapařená .Můžeš to mít i po koupání z bazénu nebo z rybníka – oparvdu se vždy dobře umyj a osuš. Jdi svěř se mamince a uvidíš ,že to jako kámošky spolu vyřešíte. Za kým bys měla jít jiným než za ní .A nám cizím lidem se nestydíš to říkat ......k mamince měj důvěru

Další odpovědi
maja49

zajdi si na gyndu, může to být příznak infekce
Doplňuji:
Pravdy, ty bazény. Já od tamtud mívala záněty dost často. Není to nic nenormálního. Maminka může mít obdobné potíže a nemusíš o tom ani vědět… Takže ti určitě ráda poradí a spolu to vyřešíte.

Jana5678

Podle mě by ses neměla stydět svěřit se mamce. Může to být jen maličkost, ale pozor, abys nezanedbala nějaký zdravotní problém. Já jsem se nedávno rozhodla podstoupit labioplastiku zde, která mi vrátila moje osobní pohodlí a spokojenost. Byl to pro mě náročný krok, ale výsledek je ohromující a já se cítím konečně sebevědomě.